Zkušenosti klientů

Paní B. 45 let

"Díky Leni za podporu a rady. Chci pohnout s váhou. Moje páteř nutně potřebuje odlehčit alespoň o 35 kg.  Od prosince jsem shodila 4 kg tuku, kdyby tohle vydrželo, tak za rok by to dalo 24 kg a to by bylo moc fajn. Moje tělo je neustále intoxikované antibiotiky a jinou farma chemií, která mě nyní drží při životě. Jakmile se tohle ukočíruje, bude se mnou tělo víc spolupracovat. Já mu teď můžu hned pomáhat novým způsobem stravování, aby nemuselo trávit ty chemický potraviny. Určitě se to už projevuje, moje testy z krve jsou super. Bezva pocit! Vše je v normě, jen deficit vit.D. Takže efekt exaktně tam určitě je. Teď jen vydržet, nelajdat to a ono se to projeví. "

Paní H. 47 let

Podnikatelka

"Musim se pochlubit, že po 3 týdnech mám o 4 kila méně, a to i přes to, že jsem díky práci občas nestíhala a tudíž hřešila. Vážili mě na plicním, kde jsem byla na kontrole s astmatem. To se výrazně zlepšilo, i výsledky na spirogramu. Trávení je lepší ve dnech, kdy zvládám stravu. Jakmile si nenachystám jídlo, nebo nemám možnost jíst to, co potřebuju, případně když mám prostě jen nezvladatelnou chuť na něco, co nesmím (zmrzlina, sýr, pečivo apod.) je mi výrazně hůř. Dávám sama sobě čas a prostor, abych vnímala ty rozdíly a jsem vděčná i za to, když je mi blbě. Díky tomu si víc a víc uvědomuji, jak obrovský rozdíl to je."

Paní A. 30 let

"Jen Vám chci dát vědět jaké blahodárné účinky má Vaše léčba :-). Dnes jsem byla u pana doktora na kontrole ovulace, aby cca viděl jak reprodukční orgány fungují během ovulace a mohl tomu uzpůsobit IVF naplánované na příští měsíc. A konstatoval: "nevím co jíte, ale sliznice + funkce vaječníků je luxusní". Říkal ať určitě v čínské medicíně pokračuji :-) Tak jsem Vám chtěla sdělit jak pozitivně hodnotí Vaši léčbu přední český odborník na IVF. ."

Paní J. 39 let

zaměstnanec

"Zimomřivost je o hodně lepší. Tipuji, že asi největší zásluhu na tom má teplá voda.
Jinak jsem si zvykla na ranní kaše, když je nemám, tak je to takové divné :-)
Nemocnost - no vlastně ani nevím, na podzim jsem měla nějaký kašlíček a jinak celkem nic zásadního."


Pan J. 42 let

Manager

"Vyhledal jsem konzultaci z důvodu problémů s autoimunitním onemocněním. Protože jsem si sám nevěděl rady se stanovením jídleníčku.  Dostal jsem spoustu užitečných rad a sestavený jídelníček podle mého konstitučního typu. Teď už jen stačí se ho držet. Děkuji."

Paní J. 40 let

"Je to trošku náročnější na čas, protože je potřeba vařit, ale výsledek stojí za to, recepty jsou jednoduché na přípravu i na suroviny. Dobrý pocit a štíhlejší postava určitě stojí za to. Zhubla jsem 5 kg."

Paní P. 39 let

administrativní pracovnice

"Moc děkuji paní Lence za podporu při procesu IVF, po druhém neúspěšném pokusu se nám nakonec napotřetí podařilo počít miminko, také díky absolvované bylinné léčbě a úpravě jídelníčku."

Paní A. 55 let

" Cítím se báječně, mám takový štíhlý pocit a zhubla jsem 5 kg. V těch jídlech budu pokračovat a snídaně si nechám na 100%."

Paní M. 43 let

mateřská dovolená

"Děkuji za pomoc při léčbě neplodnosti. V březnu se nám narodily zdravá dvojčátka."

Paní J. 39 let

zaměstnanec

"Zimomřivost je o hodně lepší. Tipuji, že asi největší zásluhu na tom má teplá voda.
Jinak jsem si zvykla na ranní kaše, když je nemám, tak je to takové divné :-)
Nemocnost - no vlastně ani nevím, na podzim jsem měla nějaký kašlíček a jinak celkem nic zásadního."