Nabízím 

Na základě znalostí získaných při studiu čínské medicíny, osobních zkušeností a díky dlouholeté praxi jsem vytvořila individuální stravovací principy vhodné pro všechny, kteří mají zájem o kvalitní životní styl a vědí, jak velmi záleží na tom jak se člověk stravuje. U všech typů poradenství vás naučím jak jednoduše lze pro sebe vybrat vhodné jídlo, pokud se stravujete venku a jak připravit zdravé jídlo doma. Odnesete si doporučení vhodná právě pro vás. Získané znalosti vám pomohou ke změně stravovacích návyků, ze které budete mít užitek po celý život. Jako maminka 2 malých dětí žijící momentálně v zahraničí nabízím dietetické poradenství dle principů TCM on-line přes email a Skype nebo Whatsapp.
Konzultace na dálku jsou výhodné především pro ty klienty, kteří nemají přístup ke svému terapeutovi v místě svého bydliště nebo mají nedostatek času. Navíc se nemusíte ohlížet na ordinační hodiny. Jsem vám k dispozici on-line téměř pořád. :-)

Dietetická doporučení u redukce váhy:

  • diagnostika konstitučního typu a zdravotního stavu dle TCM
  • individuální stravovací doporučení (vhodné a nevhodné potraviny dle konstitučního typu)
  • měsíční dietní plán zahrnuje: 5 receptů na den (snídaně, svačina, oběd, svačina a večeře) na 30 dní
  • dietní plán je sestaven na základě znalostí o nekonečném koloběhu Yin a Yang a termodynamickém účinku potravin
  • 3x v průběhu dodržování dietního plánu se spojíme a pokroky či dotazy spolu probereme

Jak to probíhá?

Klient obdrží emailem k vyplnění dotazník a nejpozději do týdne dostane zpět vyhodnocení včetně stravovacích doporučení a receptů.

Po prvním týdnu probíhá konzultace přes Skype nebo dle přání klienta, kde probereme jak se daří plán dodržovat, případně zodpovím vzniklé dotazy. Další konzultace probehne vždy na konci každého týdne. Tedy celkem čtyři.

Účelem konzultací je mimo jiné pomoci klientovi vytrvat a motivovat k dalšímu pokračování. Při poslední konzultaci vyhodnotíme výsledný efekt, přeměříme a porovnáme fotky před a po. V případě osobního setkání mohu dle přání klienta aplikovat ušní akupunkturu pro stimulaci hubnoucího efektu a posílení psychiky.

Léčebná dietetická doporučení ve speciálních případech:

(příprava na miminko, těhotenství, kojení, dětská výživa, anti-aging program, dietetická podpora v případě např. autoimunitních a chronických onemocnění - eliminační dieta AIP, čínský léčebný systém stravování bez zrní Duangu)

  • diagnostika konstitučního typu a zdravotního stavu dle TCM
  • individuální stravovací doporučení (vhodné a nevhodné potraviny dle konstitučního typu a zdravotního stavu)
  • příklady vhodných receptů

Léčebná dietetická doporučení pro děti

  • diagnostika konstitučního typu a zdravotního stavu dle TCM
  • individuální stravovací doporučení (vhodné a nevhodné potraviny dle konstitučního typu a zdravotního stavu)
  • příklady vhodných recepů